Gothic
Gothic 3
Regały magazynowe LOG-SYSTEM
Gothic Net


Witamy na Gothic Net!

Właśnie trafiliście do serwisu poświęconemu w całości grom z serii Gothic! Znajdziecie tutaj wiele interesujących działów, które z pewnością pomogą Wam zagłębić się w fascynujący świat serii gier Gothic i poznać wszystkie jej tajemnice. Oczywiście nie zabraknie także najważniejszych wiadomości ze świata, w dużej mierze poświęconych najnowszej części gry.

Zapraszamy również na nasze Forum, na którym uzyskacie fachową pomoc dotyczącą serii gier Gothic, jeśli tylko będziecie takiej potrzebować.

Forum   Redakcja   Kontakt   Chat   Pliki 
Gothic 4 nadchodzi!

Na gram.pl ukazał się dość zaskakujący news. Informuje on nas, że Gothic 4 jest planowany i najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne. Jednak to już to samo nie będzie. JoWooD poinformował na ogłoszeniu prasowym, że prowadzi negocjacje z wieloma biurami developerskimi na temat kontynuacji Serii Gothic. Nie wiadomo czego się spodziewać, ponieważ JoWooD nie będzie już współpracował z Piranha Bytes. Dodatkowo warto wiedzieć, że Gothic 4 nie wyjdzie tylko na Pecety, ale również na konsolę. Data premiery powinna zostać ogłoszona wkrótce. Miejmy nadzieję, że mimo zmiany Developera Gothic 4 choć trochę będzie przypominał nam stare części.

Dodał:  Crisis,  dnia  23.05.07        komentarze []   


Global Quality
GQcert.com
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty BRC, IFS, DPD, ISO 9001.

Zapraszamy na stronę firmy
Minsbud.pl
specjalizującej się w sprzedaży
materiałów hydraulicznych.
odwiedzin:
Aktualnie gości: 3
w tym
Na stronie: 3
Na forum: 0
    Na forum:
Postów:  21370
Użytkowników: 2228
Najwięcej było: 191
Czy Gothic 3 spełnił Twoje oczekiwania?
Tak
Nie
Nie wiem
Zapisz się, aby otrzymywać nowości ze świata Gothic prosto na swój mail za pośrednictwem portalu Gothic Net!
Designed by Skuteczni.pl